Aktuality

Zvyšujeme věrnostní bonus!

Zvyšujeme věrnostní bonus!

Vážené zákaznice, v období od 1. října 2018 do 30. června 2019 máte možnost navýšit si věrnostní bonus na Vaší zákaznické kartě WLINIE o speciálních 5 %. O navýšení není potřeba žádat, při každém nákupu v tomto období Vám bude 5 % automaticky připočteno k Vašemu věrnostnímu bonusu.

detail

POZOR, prodlužujeme! Zákaznická karta W LINIE pro všechny

POZOR, prodlužujeme! Zákaznická karta W LINIE pro všechny

Vážené zákaznice, ještě nemáte zákaznickou kartu WLINIE? Nevadí! Do konce roku jsme pro Vás všechny prodloužili množnost tuto kartu získat. Jak? Stačí si v jakémkoliv našem studiu nakoupit některý z našich luxusních modelů a naše zákaznická karta se všemi výhodami a bonusy na další nákupy bude VAŠE!

detail

Bonus až 30 %

Bonus až 30 %

Vážené zákaznice, na začátek sezóny podzim 2018 jsme si pro Vás připravili speciální nabídku - bonus až 30 % na modely již zmíněné sezóny. Jaké jsou podmínky?

detail

Výjimečná nabídka 1+1

Výjimečná nabídka 1+1

Vážené zákaznice, připravili jsme pro Vás výjimečnou nabídku. Při zakoupení 2 a více zlevněných modelů Vám u nich zvýšíme slevu ještě o dalších 20 %. Díky této jedinečné akci máte šanci získat modely W LINIE až se 70 % bonusem!

detail

Značka WLINIE v sobě nese příběh návrhářky Hany Chocholáčové, která měla talent a odvahu uskutečnit svůj sen. V průběhu 25 let vybudovala prosperující rodinnou firmu, v jejíž dílně vznikají exkluzivní limitované modely inspirované jejím životním mottem „být jiná, být svá“. Limitované edice do 5 kusů, výhradně česká výroba a vysoký podíl ruční práce vytváří zcela ojedinělý koncept luxusní dámské módy pro moderní sebevědomou ženu.