Aktuality

Bonus až 30 %

Bonus až 30 %

Vážené zákaznice, na začátek sezóny podzim 2018 jsme si pro Vás připravili speciální nabídku - bonus až 30 % na modely již zmíněné sezóny. Jaké jsou podmínky?

detail

Výjimečná nabídka 1+1

Výjimečná nabídka 1+1

Vážené zákaznice, připravili jsme pro Vás výjimečnou nabídku. Při zakoupení 2 a více zlevněných modelů Vám u nich zvýšíme slevu ještě o dalších 20 %. Díky této jedinečné akci máte šanci získat modely W LINIE až se 70 % bonusem!

detail

Změna otevírací doby - Plzeň

Změna otevírací doby - Plzeň

Vážené zákaznice, naše studio v Plzni bude až do odvolání každou sobotu uzavřeno. Naše asistentky Vám budou jinak k dispozici, tak jak jste byly doposud zvyklé, tj. od pondělí do pátku v době od 10:00 do 12:00 a od 12:30 do 18:00 hod.

detail

Značka WLINIE v sobě nese příběh návrhářky Hany Chocholáčové, která měla talent a odvahu uskutečnit svůj sen. V průběhu 25 let vybudovala prosperující rodinnou firmu, v jejíž dílně vznikají exkluzivní limitované modely inspirované jejím životním mottem „být jiná, být svá“. Limitované edice do 5 kusů, výhradně česká výroba a vysoký podíl ruční práce vytváří zcela ojedinělý koncept luxusní dámské módy pro moderní sebevědomou ženu.