Ruční výroba

Modely W LINIE jsou vytvářeny manufakturní technologií s vysokým podílem ruční práce v dílně rodinné firmy.

 

Za každým modelem je příběh lidské zručnosti.

Nejprve byla návrhářka Hana Chocholáčová, která vše vymyslela, ručně nakreslila a vytvořila střih. V modelárně další lidské ruce vytvořily vzorek, mnohokrát zkoušely, dotvářely, až bylo rozhodnuto, že právě tato podoba, je to pravé pro Vás, naše zákaznice. A zase to byly lidské ruce, které nastříhaly, vytvořily a vyžehlily všechny modely.

V naší dílně byste marně hledali automatické stroje. U nás jsou to vždy lidé a jejich šikovné ruce, kteřé ručně vše vytváří nebo ovládají šicí stroj.

A výsledkem jsme my, unikátní limitované modely, přinášející Vám luxus jedinečnosti a originality. Máme v sobě velký kus lidského umu, kreativity a řemeslnické zručnosti. Jsme tady, abychom Vám předaly hřejivý dotek rukou, které nás s láskou vytvářely.

Značka WLINIE v sobě nese příběh návrhářky Hany Chocholáčové, která měla talent a odvahu uskutečnit svůj sen. V průběhu 25 let vybudovala prosperující rodinnou firmu, v jejíž dílně vznikají exkluzivní limitované modely inspirované jejím životním mottem „být jiná, být svá“. Limitované edice do 5 kusů, výhradně česká výroba a vysoký podíl ruční práce vytváří zcela ojedinělý koncept luxusní dámské módy pro moderní sebevědomou ženu.