Již 15 let je naší tradicí poskytovat ve spolupráci s charitativní organizací Člověk člověku potřebným dětem finanční dar.  Naším cílem je naprosto transparentní dárcovství, aby obdarované dítě doopravdy obdrželo celý finanční dar. Z tohoto důvodu vždy přispíváme konkrétním dětem na konkrétní věc, jako jsou například operace nebo rehabilitační pomůcky.

Každý rok darujeme 3,5 % z prosincových nákupů našich zákaznic ve Valašském Meziříčí. Předání finančního daru poté probíhá na přelomu ledna a února.

 Protože možnost darovat máme především díky našim zákaznicím, jsou to také ony, kdo svým nákupem přispívají na finanční dar. Proto jim tímto chceme vyjádřit naši vděčnost.

Děkujeme všem našim zákaznicím, že nám umožňují pomáhat.


Předání finančního daru 2017 VÍCE ZDE.

Značka WLINIE v sobě nese příběh návrhářky Hany Chocholáčové, která měla talent a odvahu uskutečnit svůj sen. V průběhu 25 let vybudovala prosperující rodinnou firmu, v jejíž dílně vznikají exkluzivní limitované modely inspirované jejím životním mottem „být jiná, být svá“. Limitované edice do 5 kusů, výhradně česká výroba a vysoký podíl ruční práce vytváří zcela ojedinělý koncept luxusní dámské módy pro moderní sebevědomou ženu.