Vrácení

Zboží můžete do 14 dnů od doručení vrátit bez udání důvodu.

Buďme k sobě ale upřímní - zboží, které vracíte, musí bý nenošené, neponičené a s visačkou. V případě, že zboží vrátíte v jiném stavu, vyhrazujeme si právo zboží odmítnout.

Jak postupovat?

Jednoduše vyplňte tento vratkový formulář nebo formulář zaslaný s daňovým dokladem, který vám přišel spolu se zbožím, a nepoužité zboží v původním stavu se všemi visačkami nám pošlete zpět na adresu:

WLINIE s.r.o.
Křižná 250
757 01, Valašské Meziříčí

nebo jej můžete nechat v našich studiích a naše asistentky nám zboží pošlou za Vás, opět bude ovšem potřeba, aby jste vyplnili vratkový formulář a přiložili jej ke zboží.

Kdy a jak dostanu své peníze zpátky?

Částku vám vrátíme nejpozději do 14 pracovních dní ode dne, kdy vám přijde e-mail o přijetí zboží. Ponechte si podací lístek do té doby, než vám od nás přijde potvrzení, že jsme nepoškozený balíček přijali.

 

Značka WLINIE v sobě nese příběh návrhářky Hany Chocholáčové, která měla talent a odvahu uskutečnit svůj sen. V průběhu 25 let vybudovala prosperující rodinnou firmu, v jejíž dílně vznikají exkluzivní limitované modely inspirované jejím životním mottem „být jiná, být svá“. Limitované edice do 5 kusů, výhradně česká výroba a vysoký podíl ruční práce vytváří zcela ojedinělý koncept luxusní dámské módy pro moderní sebevědomou ženu.