Svět W LINIE

W LINIE představuje návrhářskou tvorbu,
která se promítá do unikátních limitovaných kolekcí vyráběných výhradně v České republice.
Přijměte pozvání do světa exkluzivních modelů
zdůrazňujících přirozený ženský půvab a eleganci,
které byly stvořeny právě pro Vás.
Ať už hledáte pouhou inspiraci nebo toužíte po jedinečnosti,
nyní jste Vy hlavní hrdinkou tohoto příběhu.
Objevujte pro sebe malé radosti uprostřed všedních dní.
Nalezněte s námi způsob, jak se cítit výjimečná, kdykoliv budete chtít.

 

Jste originál … a nosíte ho? 

Koncept limitovaných kolekcí, v rámci kterých se vytváří jednotlivé modely maximálně do 5 kusů od vzoru, barvy a velikosti, je určen pro ženy očekávající exkluzivitu.
Jednoduchá elegance modelů, smysl pro detail, důmyslné střihy podporující sebevědomí ženy a luxus jedinečnosti je to, co značka W LINIE nabízí.

 

Nenabízíme výrobky … máme pro Vás zážitky.

Příjemné prostředí studií W LINIE, vůně kávy, při které si můžete prohlédnout stávající i připravované kolekce, čas a péče asistentek určených jen Vám, jejich profesionalita a osobní přístup, to vše vytváří oázu klidu a výjimečnosti. Nechat se rozmazlovat a hýčkat. Nabízíme Vám kousek jiného světa, do kterého můžete nachvíli uniknout, nemyslet na své problémy a starosti. Ruční výroba našich modelů Vám přináší teplo lidských rukou a výjimečný příběh lidí, kteří pro Vás toto vše s láskou vytvářeli.

 

Víme jak nato … buďte výjimečná!

Jsme tady pouze pro Vás a víme, jak na to. Luxusní promyšlené modely korigující postavu, profesionalita, zkušenosti a čas našich asistentek, to vše jsou důležité předpoklady pro to, abyste u nás našla takový model, ve kterém se budete cítit zcela výjimečně a příjemně. A nejen to. Koncept W LINIE zahrnuje i nadstandardní servis při úpravě modelů, možnost rezervace z teprve připravovaných kolekcí a systém péče věnovaný našim stálým klientkám. 

Značka WLINIE v sobě nese příběh návrhářky Hany Chocholáčové, která měla talent a odvahu uskutečnit svůj sen. V průběhu 25 let vybudovala prosperující rodinnou firmu, v jejíž dílně vznikají exkluzivní limitované modely inspirované jejím životním mottem „být jiná, být svá“. Limitované edice do 5 kusů, výhradně česká výroba a vysoký podíl ruční práce vytváří zcela ojedinělý koncept luxusní dámské módy pro moderní sebevědomou ženu.